קצת עליי

מי אני

בשנת 2006 פתחתי את קבוצת האימון הראשונה שלי. מלווה בקביים (הייתי חודשים ספורים אחרי תאונת דרכים קשה שעברתי) ובהרבה מצב רוח טוב אספתי קבוצה של 8 אנשים בסלון של אחד המשתתפים ומבלי לקרוא לילד בשמו התחלתי לאמן אותם. לא היה לזה עדיין שמות גדולים כמו: "חזון", "מטרות ויעדים", "אמונות מעכבות ואמונות מקדמות", זה היה הרבה יותר פשוט מבחינתי. מה שאמרתי למשתתפים הלך ככה: "תראו, כדי להגיע מנקודה א', שהיא הנקודה שאתם נמצאים בה עכשיו לנקודה ב' שהיא "הארץ המובטחת" שלכם, התמונה המנצחת שלכם, כדאי שנדע איפה בדיוק נמצאת  אותה נקודה ב', אותה "ארץ מובטחת". הגיוני, נכון? ואז הוספתי: "ואם לדעת איפה נמצאת נקודה ב' אז כדאי לדעת גם מה הדרך הכי טובה להגיע לשם." עד כאן גם די הגיוני, לא? ומכאן המשכתי ושאלתי: "ואיך נדע שבאמת הגענו לנקודה ב'?שבאמת יצאנו מהתקיעות שלנו ומימשנו את עצמינו? הרי אף פעם לא באמת היינו שם, נדע על ידי זה שנדמיין ונפרוט לפרטי פרטים איך בדיוק נראית הארץ המובטחת ואיך אנחנו מביאים את עצמינו למימוש הזה. ואם אפשר גם לראות את הארץ המובטחת אז מה לגבי שאר החושים? אז גם איך היא נשמעת? כלומר צלילים – למשל רעש גלי הים שליד הבית שלנו, איך היא מריחה? למשל ריח הקפה של הבוקר, או הריח של בן הזוג שישן לידינו במיטה, מה הטעם שלה? שייק הפירות האהוב עלינו, או טעם הנשיקה של הילד שלנו, ואיך זה מרגיש? איך זה מרגיש להיות שם, בחלום שלנו, מסופקים, מאושרים, מגשימים? מה אני אגיד לכם, התוצאות הפתיעו גם אותי. הקבוצה הגיעה להישגים מדהימים כולל מישהו מהמשתתפים שפתח מסעדה באלסקה! ואני מבחינתי אמרתי "וואלה יש פה משהו! יש פה משהו שעבד לי ועכשיו עובד גם לעוד  אנשים!!"

 

לאט לאט זה התחיל להרגיש לי יותר כמו חובה ולא רק זכות להמשיך להעביר את הידע הזה, ללכת ללמוד כמה שיותר ובמקומות הכי טובים, להתאמן בעצמי, להתפתח, לחקור ולהיכנס לעומק לכל הנושא הזה של איך מקבלים החלטות חשובות בחיים ואיך מממשים אותן. מאז הקבוצה הראשונה הזאת יצאתי למסע מופלא. 

למדתי בארבעה מרכזים בעלי גישות ייחודיות: באפקט הפרפר – אימון אישי והנחיית קבוצות. במכללת ICU – אימון אישי ועסקי. באוניברסיטת בר אילן – אימון להפרעות קשב וריכוז. ובחוויה הדיאלוגית – בית הספר ליחסים ולזוגיות.

אימנתי והתאמנתי אצל טובי המאמנים בארץ ובעולם, אני חברה בלשכת המאמנים ומאמנת מוסמכת בדרגה בכירה מטעמה. כיום אני מרצה ומנחת קבוצות, פיתחתי שיטה ייחודית אשר מאפשרת הנעה עצמית לפעולה מתוך התבוננות פנימית.

בנוסף אני גם מתנדבת כמנטורית בעמותת "רוח נשית" עמותה שמלמדת ותומכת בעצמאות כלכלית לנשים נפגעות אלימות. עד היום אני שמחה לשתף שכבר אימנתי מאות אנשים באופן אישי ואלפים נוספים נחשפו לחומרים ולכלי האימון שלי. אני מרגישה זכות גדולה להעביר את הידע הלאה, ללוות אנשים, להחזיק להם את היד, לחייך אליהם חיוך מלא אמונה ואהבה בשעה שהם מספרים לי על החלומות הכי גדולים שלהם.
עבודה עם אנשים בתהליכי מימוש ההחלטות החשובות בחייהם היא התשוקה שלי.

 

מה אני אולי יכולה לעשות גם עבורך

ליצור איתי קשר. נקבע פגישה. נשב. נדבר על מהן האפשרויות הניצבות בפניך בתקופה המרגשת הזו. מהם העננים אשר מונעים מאיתנו לראות את האפשרויות האלה בבהירות, נשחרר אותם ביחד על ידי כלים מאוד אפקטיביים ועוצמתיים, נפנה אותם וניצור ביחד, בהמון שמחה והתרגשות, בהירות ומיקוד שיסללו את הדרך למימוש ההחלטות החשובות בחייך!

אני מזמינה ליצור גם קשר אישי
  • בואו לבקר אותי בפייסבוק
Maya Pipano