חיפוש
  • mayapipano

זהירות, אני טקסט פוליטי!


"מאיה היקרה, כתיבת פוסטים פוליטיים מרחיקה ממך אנשים שאת יכולה לתרום להם כמאמנת ובהתאם יש לזה משמעות לפרנסה שלך. תחשבי על זה".

הודעה קצרה של שישי בצהריים מאיש מקסים, שאני בטוחה שרצה בטובתי, הזכירה לי ציטוט של ג'ון לנון שאימצתי אליי חזק-חזק מהרגע הראשון שנחשפתי אליו לפני למעלה מעשרים שנה: "תמיד הייתי מורד. מצד שני גם רציתי להיות אהוב ומקובל. לא רק האחד הזה עם הפה הגדול, המשורר, המוזיקאי-המשוגע... אבל אני לא יכול להיות מה שאינני."


אני מי שאני. המתאמנים שלי יודעים את זה היטב. נותני השירות שלי יודעים את זה היטב.


קבלו שלוש עובדות מעניינות לגביי: 1. המנטור שלי למכירות הוא איש ימין מובהק, כמעט כל שיחה או התכתבות בינינו נגמרת מהצד שלי במשפט: "איזה תותח-על אתה! אבל למה ביבי???"

2. אחת הלקוחות-מתאמנות האהובות עליי היא מתנחלת. 3. ולגבי הדאגה שאמירת הדעות הפוליטיות שלי יכולה לפגוע לי בפרנסה, הנה נתון מעניין נוסף: דווקא הקיץ של המהפכה החברתית, כשיצאתי לרחובות וצעקתי את הדעות שלי, גם בתקשורת (חברתי לקבוצה מצומצמת של אנשים, קראנו לעצמנו "מחאת השקשוקה", עשינו יופי של עבודה וזכינו לחשיפה בתקשורת) היה הקיץ של הפריצה הכלכלית שלי בעסק. כמובן, לא רק בזכות הצעקות, שחררתי בזמנו הרבה תכנים, סרטונים ומאמרים על כך שהאחריות למציאות הכלכלית שלנו היא בידיים שלנו, ודווקא עכשיו, זה הזמן הכי טוב לקחת מאה אחוז אחריות ולדאוג לעתידנו הכלכלי. וכך קרה שכשכל המאמנים מסביבי אמרו לי שאף אחד לא יבוא אליי במחירים כאלו בגלל המצב ברחובות, אני החלטתי שדווקא בזכות המצב ברחובות הרבה בעלי עסקים יגיעו אליי כדי לבנות תוכנית עסקית אפקטיבית וכך היה.אבל בואו נחזור לרגע לפה ג'ורה שלי, לדעות שלי, שחלק מכם ומכן כנראה נחשף אליהן ביומיים האחרונים ולאותו ציטוט אלמותי של ג'ון לנון: גבירותיי ורבותיי, ימניים אהובים ושמאלנים מופלאים, סטרייטים ולהט"בים על שלל גוונכם, זאת מי שאני. ופעם אחרונה שבדקתי אני יכולה להיות רק אני. להשתיק את הדעות שלי כדי שלא לחטוף כאפה זו לא דרכי. כואב לי על המצב במדינה, ואני חושבת שמי שעומד בראשה צריך להחזיר את המפתחות. אתם יכולים לא להסכים איתי, זו זכותכם, הכל טוב, רק אל תלכלכו לי את הסלון במילים לא יפות ובאיחולי מוות איטי בייסורים, אחרת אדאג להעלים אתכם מחיי. אני באה עם כוונה טובה ומי שמכיר ומרגיש אותי, כולל לקוחותיי הימניים ביותר מכיר ומרגיש ומי שלא – זה גם בסדר, נשבעת לכם!


וזהו. ביום שלישי כל אחד ילך להצביע, אני מקווה שעם הלב והמצפון שלו ולא עם משהו אחר. ושיהיה לכולנו בהצלחה. אוהבת וחברה, גם שלך עידית, גם שלכם אהוד וצבי:)

59 צפיות
אני מזמינה ליצור גם קשר אישי
  • בואו לבקר אותי בפייסבוק
Maya Pipano