חיפוש
  • mayapipano

למה אין, לא לי ולא לך, מתחרות בעולם הזה


לפני כמה ימים הייתה לי שיחה מאוד מעניינת עם קולגה. היא שאלה אותי למה בחרתי להזמין לכנס שלי מרצות אורחות, שהן כביכול מתחרות שלי. כלומר שהמקצוע שלהן נושק לשלי. הרי נשים - לקוחות פוטנציאליות יכולות להגיע לכנס ולבחור בסופו של דבר בהן במקום בך בתור המלוות שלהן לעסק.


רציתי לשתף אתכן מה עניתי לה מפני שבתשובה נמצאת לא רק האג'נדה שלי לגבי העסק אלא האג'נדה שלי לגבי כל דבר בחיים. כולל זוגיות... .אם אתן מחפשות זוגיות, אני רוצה שתנסו, בזמן שאתם קוראות את השורות הבאות, ממש לתרגם את זה לשפת הדייטים - מציאת זוגיות, טוב?

מה שאמרתי לה זה דבר כזה: תראי, יש לי קהילת עוקבים כבר מעל 10 שנים. בקהילת העוקבים ישנם אלפים רבים של בעלי ובעלות עסקים. חלק באמת מחפשים/ות כבר הרבה זמן פתרון לקידום העסק והחיים.

חלק זכו להכיר אותי לאורך השנים, בין אם בכנסים ובסדנאות ובין אם בתהליכי אימון אישיים איתי, חלק נשארו לעקוב אחריי במדיות השונות וחלק לא מבוטל, מסיבה שאני לא ממש יודעת מהי, נשאר כצופה מהצד

ולא נקט/ה שום פעולת התקשרות איתי. למרות שאני טובה, מקצועית ואם יורשה לי - מקסימה.עכשיו, אם אחת מהנשים או מהגברים האלה יגיעו לכנס שלי, יקשיבו לאחת ההרצאות האורחות, ירגישו שלמדו הרבה וקיבלו ערך גבוה ובנוסף יחוו חיבור לאותה מרצה ויבחרו לפנות אליה לייעוץ/אימון – אהיה ממש מאושרת. למה? כי אני שמחה בשבילם/ן שאחרי הרבה זמן שהם מחפשים ליווי לעסק שלהם (או - זוגיות...) הם סוף סוף מצאו!


"אבל המטרה שלך בניהול הקהילה שלך שכל הא.נשים בסוף יגיעו אלייך, לא?"

"ממש לא", דייקתי אותה "המטרה שלי שרק המתאימות/ים יגיעו אליי.

ומי שאני לא המאמנת המדויקת עבורו/ה אני מאחלת לו/ה שימצא

אחת כזאת כמה שיותר מהר, ואיזה כיף שהוא או היא מצאו אותה דווקא בכנס שלי.

כי המרצות שבחרתי בקפידה לכנס הן באמת מעולות!"


יקרות ויקרים, זו הגישה שלי בעסקים ובכלל בחיים, אין לי תחרות, אין לי מתחרים או מתחרות. לי יש את הייחודיות שלי ולאחרות יש את הייחודיות שלהן. גם בעולם הדייטים. ויש דבר כזה גם שנקרא חיבור. כימייה למלווה עסקי. ליווי עסקי זו מערכת יחסים לכל דבר ועניין וחשוב שיהיה לי נעים וירגיש לי נכון עם המאמן/המנטורית/המטפל/המורה שלי.

ככה בדיוק גם בזוגיות.

זו הגישה שלי בחיים.


איפה אני בכל זאת עושה את העבודה? בחיזוק הקיום והערך שלי ובהבנת הייחודיות שלי.

ובמקרה של העסק - בתכנים שאני מביאה לקהילה שלי ובהגשת כנסים משני חיים כבר עשור שלם.


כזה כנס בדיוק הולך להיות ממש בסוף החודש -

עצמיות נשית 2019 מזמין אתכן ואתכם להתחיל את 2019 במלוא העוצמה ולהפוך אותה לשנה הרווחית ביותר בעסק שלכן/ם.

מיטב התכנים, הכלים ו... המרצות – הכל באירוע אחד.

*כבר חצי מהמקומות נתפסו וההרשמה המוקדמת הולכת להסתיים בקרוב!

מהרו להירשם ולשריין מקום בבוקר שכולו הנעה לפעולה מרגשת!

הנה כל הפרטים כולל ההטבה להרשמה מוקדמת

68 צפיות
אני מזמינה ליצור גם קשר אישי
  • בואו לבקר אותי בפייסבוק
Maya Pipano