חיפוש
  • mayapipano

לנצח את המסכנות או: איך לעבור תקופות קשות בחיים כמו מלכות


בחודש יולי 2011, אחרי שלושה ימים ארוכים ובלתי נסבלים, הקמתי את עצמי בכוח מרצפת חדר האמבטיה, ניגבתי את הדמעות, הנזלת והאגו המוכה שלי, התיישבתי מול מסך המחשב והקלדתי את השאלה הבאה: "מה הכי יעזור לי עכשיו לצאת מהמסכנות של עצמי ולהמשיך הלאה?"


הייתי שלושה ימים אחרי הפרידה הכי מכוערת שהייתה לי אי פעם. התסריט שממנו הכי פחדתי קרה לי במציאות - מישהו עזב אותי בשנייה שהראיתי סימנים של חולשה.

נחזור לשאלה ששאלתי את עצמי באותו יום חם של אמצע יולי: "מה הכי יעזור לי עכשיו לצאת מהמסכנות של עצמי ולהמשיך הלאה?" מודה שהתשובה שעניתי לעצמי באותו יום הפתיעה אותי מאוד: "לעזור לאנשים אחרים לקום מהרצפה!".


הפתיעה אבל החלטתי לזרום איתה. למה? כי זה פשוט הרגיש לי נכון בבטן. היום, אחרי שלמדתי על המשמעות של קארמה בעולם העסקים והעמקתי בתרגול מדיטציות, אני יודעת להגיד בביטחון - הדרך הכי טובה לצמוח היא לעזור לאנשים אחרים לצמוח. מוזמנות לנסות אותי:)


אבל נחזור לרגע הזה שאחרי שהקמתי את עצמי מרצפת חדר האמבטיה וניגבתי את כל הנזלת ברשותכן: את השבועות והחודשים שבאו לאחר מכן הקדשתי לפיתוח המודל הייחודי שלי למימוש החלטות חשובות בחיים ובעסק, יצא ממני כזה פרץ של יצירה ותובנות, פשוט לא יכולתי להפסיק לכתוב. פתאום לא הרגשתי עייפות, פתאום היה לי כוח וביטחון עצמי והמסכנות? פשוט התפנתה מרצון. נעלמה כלא הייתה.

המודל הזה נקרא כיום: בנין ההצלחה של העסק. כחודש לאחר המקרה העברתי סדנה שלמה במתנה, ללא תשלום, סדנה שהייתה מיועדת לכל מי שרצה לבוא וללמוד את המודל. הגיעו כעשרה אנשים.

אחר כך באה עוד סדנה ועוד סדנה, ולבסוף, כעבור שנתיים, כשראיתי את ההיענות ואת הצמיחה בכמות המשתתפים, התחלתי להעביר גם כנסים והרצאות גדולות בנושא.

העברתי עד היום עשרות כנסים והרצאות, אלפי אנשים נחשפו פיזית למודל, ואני מאמינה שעוד אלפים רבים נחשפו אליו על גבי המדיה בכנסים אינטרנטיים, בהרצאות ביוטיוב ועוד.


בעוד שבועיים אני הולכת להעביר את הכנס בו אני הכי גאה עד היום: כנס נשים עצמאיות כלכלית 2019 – מעבדות לחירות. למה הכי גאה? כי הוא מזכך מבחינתי את מיטב העשייה שלי בשנים האחרונות, ליווי נשים לעצמאות כלכלית. ***חשוב לי לציין – הכנס שם פוקוס על עצמאות נשית, אבל התכנים, הכלים והידע המועברים בו מיועדים חד משמעית ומניסיון גם לגברים. מוזמנים לבדוק אותי.אז אם נדלקתן, התרגשתם, אם כבר שמעתן סיפורי הצלחה של משתתפי ומשתתפות הכנסים הקודמים שלי, אם החלטתן/ם להקים את עצמכן/ם מהרצפה ולהפוך את 2019 לשנה פורצת דרך בכל מובן, בחיים, בקריירה ו/או בעסק - הנה הקישור עם כל הפרטים על הכנס

ובקשה אישית לי אליכם - שתפו את המייל ואת הקישור הלאה לכל מי שאולי נמצא על הרצפה עכשיו ואתם רוצים לעזור לו לקום ממנה אל עבר החלומות הכי גדולים שלו!

הנה שוב הקישור עם כל הפרטים לגבי הכנס.


שלכם בהמון הערכה, מאיה פיפנו

104 צפיות
אני מזמינה ליצור גם קשר אישי
  • בואו לבקר אותי בפייסבוק
Maya Pipano